Material Notification Shade

Kişileştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34,2 MB
  • Version 10.68
  • Dil Türkçe
  • Firma Treydev Inc
Material Notification Shade Android cihazınızın bildirim tablosunu kişileştirmeye yarayan bir uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indireceğiniz Material Notification Shade mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuzu kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Mobil cihazınızın klasik bildirim tablosundan sıkıldıysanız Material Notification Shade uygulamasına başvurabilirsiniz. 

Renkli ve işlevsel bir bildirim ekranına sahip olmak isterseniz Material Notification Shade mobil uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulama ile bildirim tablonuzun rengini, temasını ve daha bir çok özelliği mobil cihazınızda kullanabilirsiniz. Klasik görünümlü telefonlardan sıkıldıysanız kendi mobil cihazınızı kendi tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz. 

Uygulama ile mesajlarınızı gördüğünüz an açmadan cevaplama özelliğini kullanabilirsiniz, temel düzeni alın ve tüm elemanları zevkinize göre renklendirebilirsiniz. Mobil cihazınızın bildirim göstergesi artık sizin belirlemiş olduğunuz gibi şekilleniyor.

Material Notification Shade uygulaması hem ücretsiz sunuluyor hem de mobil cihazınızı eskisinden daha renkli ve keyifli bir hale getiriyor. Bu özelliklerden yararlanmak için uygulamayı cep telefonunuza indirerek içeriklerine göz atabilirsiniz. Oldukça başarılı bir uygulama olan Material Notification Shade, özel temaları ile sizleri bekliyor. 

Material Notification Shade indir